Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Гола на јахта Сандра Африка повторно ги шашардиса фановите (фото)

Гола на јахта Сандра Африка повторно ги шашардиса фановите (фото)

реклама:G Natural

Една од оние кои постојано објавува разголени и секси фотки на својот Инстаграм профил е дефинитивно танчерката и пејачка Сандра Африка.

И овој пат таа ги остави фановите без здив со фотографијата која што ја објави од нејзииот летен одмор.

Имено Сандра позира скроз гола седната на јахта со огромен шешир, а следбениците подзинати ја почестија со над 50 000 лајкови….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------