Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Гола од кревет Јелена Карлеуша им посака добро утро на следбениците (видео)

Гола од кревет Јелена Карлеуша им посака добро утро на следбениците (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Секој ден носи нова шокантна фотогрфија или видео на Инстаграмот на Јелена Карлеуша која се труди да биде што провокативна на секоја наредна фотка.

Ова утро таа ги поздрави фановите од својата спална, полу покриена и гола им посака добро утро на сите…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------