Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Гола само со селотејп на градите Јелена Карлеуша ги шекна своите следбеници...

Гола само со селотејп на градите Јелена Карлеуша ги шекна своите следбеници (+16 фото)

реклама:Велигден со Стаф

Контраверзната пејачка Јелена Карлеуша сегој ден приредува нов шок за своите следбеници што се однесува до фотографиите кои таа ги објавува на Инстаграм профилот.

Но по оваа серија од неколку фотографии дефинитивно никој не остана рамнодушен а веројатно и раперот Кание Вест кој од неодамна ја заследи пејачката.

Што мислите дали можеби Јеца малку претера?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------