Home INFO Гола во бањарка Лила Филиповска откри како се релаксира (фото)

Гола во бањарка Лила Филиповска откри како се релаксира (фото)

реклама:G Natural

Дека секојдневно го привлекува вниманието кон себе со секоја нејзина објавена фотографија на социјалните мрежи можеме да забележиме од многуте лајкови и коментари на сите нејзини постови.

Она што последно го објави нашата познатата водителка Лила Филиповска предизвика навистина големо внимание и воздишки кај нејзините фанови.

На фотогрфија на која што Лила е само по бањарка, водителката откри како изгледа еден ден за релаксација кој што си го посветува само за себе.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------