Home INFO ВО БЕЛО ОД ГЛАВА ДО ПЕТИ: Цеца Ражнатовиќ со овации за изгледот...

ВО БЕЛО ОД ГЛАВА ДО ПЕТИ: Цеца Ражнатовиќ со овации за изгледот и лавина коментари на вчерашниот концерт

реклама:G Natural

Со секое појавување во јавност фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ предизвикува внимание и воодушевување за нејзиниот изглед и модни комбинации. Така било и на нејзиниот настап вчера каде што во бела комбинација повторно добила коментари со пофалби и позитивни критики.

Имено таа решила за овој настап да одбере комплетно бела комбинација, панталони, кошула и шубара сите во иста боја.

Од публиката цело време се слушале коментари дека пејачката изгледа како вистинска дива.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------