Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Гола во подароци Северина ги размрда фановите за денот на вљубените (фото)

Гола во подароци Северина ги размрда фановите за денот на вљубените (фото)

реклама:G Natural

Дали сеуште е со винарот или не никој од медиумите нема информација со оглед на тоа дека Северина на својот Инстаграм не објави ништо од прославата на празникот на љубовта.

Но затоа објави секси фотка со куп подароци и доби околу 20 000 лајкови.

Она што исто така ги изненади фановите беше и истата слика решерувана на профилот на Игор коиќ кои сеуште и е сопруг но од него нема ни трага ни глас веќе скоро година дена.

Каков е љубониот статус на Севе за сега никој неможе да каже освен самата таа.

БОНУС ВИДЕО ЗА СЕВЕ:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------