Home INFO Голата готвачка ја разбранува јавноста! Еве како заработува илјадници долари (видео)

Голата готвачка ја разбранува јавноста! Еве како заработува илјадници долари (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Руби Деј е готвачка од Тексас која станала хит на интернет сапо поради еден факт.

Руби се снима додека ги подготвува нејзу=ините специјалитети, но вниманието на јавноста не е насочено кон нејзините рецепти. Девојката не носи ништо под својата престлка, а ова и донело 469 000 следбеници на Јутјуб но и популарен сајт каде што фановите плаќаат за да ги гледаат нејзините снимки.

Убавата готвачка дава онлајн приватни часови за готвење за 200 долари месечно, но и едно видео на кое готви целосно гола само за вас за 125 долари месечно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------