Home INFO Голем ден за семејството: Најстариот син на Митко Јанчев славеше полнолетство (фото)

Голем ден за семејството: Најстариот син на Митко Јанчев славеше полнолетство (фото)

реклама:G Natural

Кавадаречкиот градоначалник Митко Јанчев вчера имаше повод за славење.

Имено, неговиот првороден син Никола наполни 18 години.

Јанчев на социјалните мрежи објави фотографија од семејната прослава.

Митко е во хармоничен брак со Веселка Јанчева, а освен 18 годишниот Никола, ги имаат и синчето Стојанче и најмалата ќеркичка Мила.

Среќен роденден Никола, добредојде во светот на возрасните!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------