Home INFO Големата кавга пресудна за развод меѓу Џорџ Клуни и Амал?

Големата кавга пресудна за развод меѓу Џорџ Клуни и Амал?

реклама:G Natural

Ако може да им се верува на таблоидите Џорџ Клуни и неговата сопруга Амал наводно се разведуваат.

По неодамнешна кавга меѓу парот, Амал решила да ги земе децата близнаците Александар и Ела и да замине на нивниот имот во Сардинија.

Извор близок на семејството вели дека Клуни постојано се обидува да исконтактира со неа и ја моли да му дозволи да ги види децата но Амал сега за сега не попушта.

Ако шпекулациите се точни ова ќе биде развод вреден 520 милиони долари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------