Home INFO Како изгледа кога Јелена Карлеуша по секс скандалот на еден од кандидатите...

Како изгледа кога Јелена Карлеуша по секс скандалот на еден од кандидатите му вика: „Срам да ти е!“ /ВИДЕО/

реклама:Велигден со Стаф

Јелена Карлеуша по порно скандалот и експлицитните фотографии кои што му ги праќала на босанскиот фудбалер Огњен Врањеш се врати на снимање на „Ѕвездите на Гранд“ како една од членовите на жирито.

На првото снимање по скандалот дошла видно нерасположена и лута, но собрала сили за да ги коментира кандидатите.

Дури на моменти била и сурова како што само таа знае.

И после се што и се случи, таа на еден од кандидатите му рекла: „Срам да ти е!“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------