Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Голите фотки Јелена Карлеуша ги сели на платформата за експлицитни содржини „OnlyFans“

Голите фотки Јелена Карлеуша ги сели на платформата за експлицитни содржини „OnlyFans“

реклама:G Natural

Откако социјалната мрежа Инстаграм ги заостри правилата и направи ригорозни промени за голотијата и експлицитната содржина Јелена Карлеуша е во рестриктивни проблеми од страна на оваа социјална мрежа која започна да ја санкционира.

По проблемите заради сексапилните и провокативни фотографиипејачката најави дека ќе се пресели на „OnlyFans“ социјална мрежа каде што се објавуваат само експлицитни содржини а за одредени од нив корисниците и плаќаат претплата.

По сите шпекулации и разни коментари Јелена појасни за медиумите:
– Инстаграм ги заостри правилата и санкционира секоја поексплицитна содржина, дури и фотографии од бикини . Затоа сакам да отворам профил на OnlyFans. Реакциите се како да најавив снимање на по**o филм – кратка беше Јелена Карлеуша.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------