Home INFO Голотија на сите страни: Анастасија Ражњатовиќ знае како да ужива во карантин...

Голотија на сите страни: Анастасија Ражњатовиќ знае како да ужива во карантин (фото)

реклама:G Natural

Исто како и кај нас, изминатиот викенд и во соседна Србија важеше полицискиот час.

Додека многумина се принудени да седат затворени во своите домови, некои ја имаат привилегијата да уживаат во удобноста која ја нудат дворовите од нивните вили.

Таква среќа има и младата пејачка Анастасија Ражњатовиќ, на која, судејки по објавените фотографии, воопшто не и било лошо викендов.

Таа објави фотки на кои се сонча во домашни услови, додека на себе носи црвено и минијатурно бикини.

Се разбира, во преден план на фотките е нејзината совршена линија.

Анастасија е веќе подготвена за летото!

Погледнете:

View this post on Instagram

Soaking up the sun ☀️

A post shared by ???? A N A S T A S I J A ???? (@raznatovicanastasija) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------