Home INFO Менито на Цеца Ражњатовиќ за време на полициски час (фото)

Менито на Цеца Ражњатовиќ за време на полициски час (фото)

реклама:G Natural

Изминатиов период, изолирани во своите домови, постојано следиме што се случува на социјалните мрежи.

Најпосетени профили се секако оние на познатите личности, а тие пак не пропуштаат да споделувааат детали од своето секојдневие во јавноста.

Една од нив е и српската пејачка Цеца Ражнатовиќ, која периодот на пандемијата го проаѓа сосема сама, изолирана во својата луксузна вила.

Меѓу бројните story фотографии, Цеца не пропушти да ги сликне и нејзиниот оброк, па напиша:

“Само оној кој е здрав и среќен може да шири среќа околу себе”

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------