Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ГОСТИ ВО ТРАНС: Во само неколку минути Теа Таировиќ собра бакшиш од...

ГОСТИ ВО ТРАНС: Во само неколку минути Теа Таировиќ собра бакшиш од 5.000 евра (ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

И само што се ослободија мерките и започнаа настапите пејачката теа Таировиќ лапна 5.000 евра за само неколку минути.

Имено пејачката на една прослава како изненадување на вечерта дефинитивно ги размрда гостите, атрибутите а богами и новчаниците.

Таа додека го пеела нејзиниот нов хит „Хајде“ собра бакшиш колку што некои од балканските пејачи наплатуваат за целовечерен концерт.

Погледнете го видеото и уверете се сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------