Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Градите на Дара Бубамара и се поголеми од главата, хејтерите ја изрендаа...

Градите на Дара Бубамара и се поголеми од главата, хејтерите ја изрендаа пејачката за нејзините силикони (видео)

реклама:G Natural

Дара Бубамара не престанува да ги зголемува своите гради и постојано да ги потенцира во сите нејзини појавувања.

Но очигледно на голем дел од нејзините следачи ова почна да им изгледа дегутантно па на нејзиното видео каде што таа ги кани фановите на нејзин настап ниту еден коментар не беше позитивен.

Дел од нив и порачаа:

-Ова е премногу, буквално градата и е поголема од главата,
-Господе Боже барем да покаже малку памет,
-Оваа кога ќе експлодира еден ден пластиката некому очи ќе истера…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------