Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Грмна Цеца на својот Инстаграм и ги реши шпекулациите за раскинувањето со...

Грмна Цеца на својот Инстаграм и ги реши шпекулациите за раскинувањето со Богдан

реклама:Лето во Банско

Сите шпекулации за наводно раскинување на парот почнаа откако дел од фановите приметиле дека пејачката ги избришала од својот профил сите зеднички слики кои ги објави изминатиов период.

По шпекулациите во медиумите дека Цеца Ражнатовиќ му раскинала на своето млад момче Богдан, таа конечно се огласи на својот Инстаграм и во стори објави дека е ова измислена вест.

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Љубовта цвета,првите љубовни фотки на Цеца Ражнатовиќ и Богдан

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------