Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ХАОС СО БАКШИШ: Цеца нервозна го фрли кај музичарите, Анастасија ќе го...

ХАОС СО БАКШИШ: Цеца нервозна го фрли кај музичарите, Анастасија ќе го пуштеше микрофонот (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ секогаш јавно ијавува дека несака нејзината ќерка нејзината музичка кариера да ја започне со настапи по клубови и кафани додека не стекне искуство и не испее доволно песни.

Една непријатна ситуација се случи на приватна забава каде што додека Анастасија пеела една од нејзините песни еден од готите и дава бакшиш во раката на што Цеца веднаш реагира нервозно, ги зема парите и ги дава на музичарите….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------