Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Хаос во Белград, турскиот актер Џан Јаман ги шашардиса србинките (фото+видео)

Хаос во Белград, турскиот актер Џан Јаман ги шашардиса србинките (фото+видео)

реклама:G Natural

Откако се прослави по улогата на „романтичарот“ во истоимената турска серија Џан Јаман ги освои срцата на многу жени во светот.

Иако серијата веќе одамна не се емитува сепак обожавателките го пратат секое негово движење.

Џан направи вистински хаос во Белград и стотици обожавателки го опкружија кога тој шеташе низ Кнез Михајлова.

Aктерот е во посета на Србија заради отворање на нова продавница од позната марка за облека за која е заштитно лице а сето тоа го заврши како што е ред во кафанче…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------