Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Харис Џиновиќ со нервен слом го заврши разводот со неговата Мелина

Харис Џиновиќ со нервен слом го заврши разводот со неговата Мелина

реклама:Велигден со Стаф

Сега е и официјално дека Харис Џиновиќ и неговата сопруга Мелина се разведени. Вчера во брзо судско рочиште двајцата партнери го завршија својот десетгодишен брак и 20 годишна врска.

Пејачот иако не сакаше да одговори на шпекулациите изминатите месеци сега пред новинарите со попуштени нерви реши да ја сподели маката во неколку реченици:

-Беше сосема океј еден период, нешто и се случи. Некоја грутка во главата. Многу дружење со жени, сомнително минато и морал. Сето тоа и го посочив, таа рече дека не е така. Ретко има жена која ја признава својата вина и се извинува, ја признава својата грешка. „Таа никогаш не се извини“, рече Харис.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------