Home INFO Херој на денот: Овој доктор ги лекува дечињата со танц (видео)

Херој на денот: Овој доктор ги лекува дечињата со танц (видео)

реклама:G Natural

Неврохирургот Тони Адкинс е неврохирирг кој работи со дечиња.

Сакајки некако да ги расположи малите пациенти кои доаѓаат кај него, Тони почнал да танцува со нив.

Овој доктор секојдневно изнудува насмевка кај пациентите.

Познат е како Доктор Танц.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------