Home INFO Хит видео: Кери и Ѕверката од повторно заедно

Хит видео: Кери и Ѕверката од повторно заедно

реклама:G Natural

Вчера во Њујорк се одржа долгоочекуваната премера на продолжението на култната серија Сексот и градот- And Just Like That …

Целата актерска екипа се појави на премиерата, но она што најмногу привлече внимане е заеднчкото позрање на актерте Кери Бредшоу и Крис Нот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------