Home INFO ХИТ ВИДЕО! Запознајте го единствениот човек во Србија кој не слушнал за...

ХИТ ВИДЕО! Запознајте го единствениот човек во Србија кој не слушнал за секс скандалот на Јелена Карлеуша, а е нејзин прв комшија

реклама:G Natural

Во разговор со новинарите кинезот кој во моментов работно е во Белград и живее во близина на домот на Карлеуша и Душко, признава дека знае кои му се соседи но дека врска нема за порно аферата.

Додава дека знае дека Душко игра фудбал во неговата земја но мораше да ја „гугла“ Карлеуша за да види за што станува збор.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------