Home INFO Ова се условите кои на Емина Јаховиќ и ги поставил милијардерот за...

Ова се условите кои на Емина Јаховиќ и ги поставил милијардерот за да бидат повторно заедно

реклама:G Natural

Веќе пишувавме дека Емина Јаховиќ успеа да се смири со бизнисменот Садетин, но во српските медиуми испливаа и условите кои што и ги поставил милијардерот.

Имено Садетин и порачал дека тој не е млад дечко и дека во иднина треба да внимава што изјавува во медиумите, бидејки тоа вилијае на неговиот бизнис и репутација.

Бизнисменот наводно се налутил кога Емина изјавила дека никогаш нема да се мажи и дека во иднина ќе биде со маж само за да го разубави нејзиниот живот.

Емина се согласила на сите услови и изјавила дека е пресреќна, но не открила како дошло до смирувањето.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------