Home INFO Холивудскиот дедо повторно ќе стане татко!

Холивудскиот дедо повторно ќе стане татко!

реклама:G Natural

Сите го паметиме ако еден од најзгодните и најшармантните актери во Холивуд.

Ричард Гир денес има 70 години и е во брак со 34 години помладата Александра Силва.

Парот на почетокот од годинава доби синче, а Силва е повторно бремена, па на пролет Гир повторно ќе стане татко!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------