Home INFO Секогаш скромен и дискретен: Јавноста конечно ја виде избраничката на Кијану Ривс

Секогаш скромен и дискретен: Јавноста конечно ја виде избраничката на Кијану Ривс

реклама:G Natural

Тој се чини дека немаше сериозна девојка со децении, и никогаш не бил приврзан со жена додека бил на црвениот тепих за време на својата 35-годишна кариера.

Но, тоа се смени овој викенд кога Киану Ривс се држеше за рака со неговата деловна соработничка Александра Грант на галеријата LACMA Art + Film Gala во Лос Анџелес.

Всушност, 55-годишниот актер на Матрикс и 46-годишната уметничка не се пуштија додека позираа за десетици фотографии пред меѓународниот печат докажувајќи дека немаат што да кријат.

Кеану соработувал со Александра за книгите Ода до среќа и Сенки. Додека Александра обезбеди визуелна уметност, Киану напиша поезија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------