Home INFO Хорор издание на Ким Кардашијан, сите се прашуваат што и се случува...

Хорор издание на Ким Кардашијан, сите се прашуваат што и се случува (фото)

реклама:Лето во Банско

Планетарно популарната старлета Ким Кардашијан се прошета по улиците во Њујорк во досега невидено издание.

Ким се појави затегната од глава до пети, во буквална смисла.

Ким се пофали со модната комбинација на Инстаграм, па предизвика лавина од негативни коментари.

Ова се случува кога ќе поминеш долго време со Кание! Госпоѓо дали сте добро? Ова изгледа многу глупаво! – ова се само дел од коментарите на фановите кои воопшто не беа воодушеени од изгледот на Ким.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------