Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Хоспитализиран познатиот водител, Амиџиќ веднаш префрлен во болница

Хоспитализиран познатиот водител, Амиџиќ веднаш префрлен во болница

реклама:Лето во Банско

Заради воспаление на белите доробови вчера водителот Огњен Амиџиќ бил примен во КБЦ Бежаниска коса каде што заради превентива треба постојано да биде следен од медицинскиот персонал.

Иако се шпекулираше дека водителот е болен од корона вирус, сепак овие и информации биле неточни.

За сега нема конкретни информации, а Огњен според неговата последна изјава рекол дека се чуствува добро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------