Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Храбар и решителен да ја победи болеста, јутјуберот Стефанатор се исповеда во...

Храбар и решителен да ја победи болеста, јутјуберот Стефанатор се исповеда во ново видео

реклама:G Natural

Секогаш оргиналниот и ведар Стефан Рашковиќ или на Јутјуб и меѓу младите познат како Стефанатор реши преку новото видео на својот канал да се исповеда и да раскаже каква голгота преживеал од пред неколку месеци кога му било диагностицирано тумур на тестисите.

Иако едвај се воздржа сепак успеа на своите следачи да им раскаже за периодот по операцијата и хемтерапиите и да сподели за своите тешки моменти месеци наназад.

Подршка за Стефанатор и од тимот на ХИТ ПОРТАЛ и само храбро !

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------