Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Хрватската пејачка Јелена Розга си фати малад готвач (фото)

Хрватската пејачка Јелена Розга си фати малад готвач (фото)

реклама:ХитКујна канал

По неодамнешното гостување во кулинарското шоу на Иван Пажанин (36) каде што Јелена Розга (43) била заедно со Тончи Хуљиќ фронтменот на групата „Магазин“, случајно или не започнале искрите на готвачот и пејачката.

Откако завршило снимањето како што вели извор близок до парот Јелена останала во контакт со Иван и постојано се допишувале по што тајно почнале да се гледаат и да излегуваат.

Шармантниот сплиќанец е познат како еден од најдобрите хрватски готвачи, чии специјалитети ги пробале и српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ, холивудскиот актер Џон Малковиќ, возачи на Формула 1, но и членови на кралски семејства, меѓу била и принцезата од Монако и многу други.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“