Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Хурем ги поздрави фановите веднаш по породувањето и ја покажа својата нова...

Хурем ги поздрави фановите веднаш по породувањето и ја покажа својата нова ќерка (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Актерката Меријам Узерли која стана ултра позната по улогата на Хурем во серијата „Величествениот“ во петокот стана мајка по втор пат.

Таа убавата вест веднаш ја сподели со своите фанови на Инстаграм и објави серија фотографии од неа и нејзината ќеркичка:
„Пресреќни сме што пристигна во нашето семејство. Благословени сме и среќни што ни се придружи.“ – напиша актерката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------