Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И ја видовте ли дизајнираната елка на Јелена Карлеуша? (видео)

И ја видовте ли дизајнираната елка на Јелена Карлеуша? (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Како и секоја година традиционално на својот инстаграм профил Јелена Карлеуша објавува дел од семејната празнична атмосвера и со своите фанови споделува дел од украсениот дом и новогодишната декорирана елка.

Додека во овој период таа е посветена на пробите за својот настап на новогодишната ноќ во Белград фановите можат да видат како изгледа нејзината годинешна декорација…

А кога сме кај настапот Карлеуша сподели и забавно видео од снимањето на рекламата за новогодишниот концерт каде што заедно со своите колешки Марија Шерифовиќ и Сара Јо се смеат на своите утки во репликите…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------