Home INFO И четвртата не се погоди… Александар Маленко повторно се разведе

И четвртата не се погоди… Александар Маленко повторно се разведе

реклама:G Natural

Нашиот поранешен пливач Александар Маленко никако да ја најде својата сродна душа, односно никако да ја задржи подолго крај себе.

Новите чаршиски муабети се дека и четвртиот брак со сопругата Фани веќе е готов.

Тој со своите жени до сега има 5 деца и тоа во последниот брак со Фани има два сина, а од претходните бракови, еден син со актерката Јелена Жугиќ, еден син со русинката Татјана Михалова Фјодорова и ќерка од бракот со водителката Сузана Турунџиева.

Дали пливачот ќе плива по 5-та среќа ќе дознаеме „многу“ наскоро…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------