Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И го фотошопираа струкот па ја повлекоа рекламата, Ким Кардашијан повторно во...

И го фотошопираа струкот па ја повлекоа рекламата, Ким Кардашијан повторно во скандал (видео)

18
реклама:Лето во Банско

Ријалити старлетата Ким Кардашијан повторно се најде на критика од јавноста по објавата на видеото за рекламата на „Skims“, каде што дел од оние кои ја погледнаа веднаш забележаа дека се работи за фотошопиран дел околу струкот на Ким кој очигледно е дополнително смалуван.

Иако Ким инсистирала да не се прави никаква корекција сепак продуцентите го направиле тоа, па видеото од рекламата на Тик ток и на другите платформи драстично се разликувало.

Од продукцијата веднаш го повлекле оргиналното видео кое станало вирално па сега за сега сеуште не е јасно која верзија ќе се употреби и дали оваа кампања ке продолжи или несреќно ќе заврши…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------