Home INFO И годи новата љубов: Бившата сопруга на Огнен Амиџиќ никогаш не изгледала...

И годи новата љубов: Бившата сопруга на Огнен Амиџиќ никогаш не изгледала подобро (видео)

реклама:G Natural

Манекенката со македонско потекло Даниела Димитровска беше во брак со водителот Огнен Амиџиќ.
Даниела важи за преубава и скромна жена, но по разводот се почесто се појавува во јавноста во попровокативни модни комбинации, нешто што речиси и не се случило додека беше во брак со водителот.

Даниела се појави на црвениот тепих на отворањето на третиот „Бањалука Фест“.

Димитровска беше облечена во свилена кошула-фустан што го откриваше нејзиното згодно тело. Лелеавиот фустан со преклоп имаше длабок шлиц и ги откриваше нејзините витки исончани нозе, додека длабокото деколте ги истакнуваше нејзините бујни гради и масивниот ѓердан околу вратот.

Оваа провокативна креација поранешната манекенка ја носеше без градник.

Атрактивната бринета позираше на црвениот тепих, ине покажувајќи повеќе одошто е потребно. во ниту еден момент не покажа повеќе од што е потребно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------