Home INFO Во минијатурно бикини, Северина ја отвори сезоната за пливање (видео)

Во минијатурно бикини, Северина ја отвори сезоната за пливање (видео)

16
реклама:Лето во Банско

Хрватската пејачка Северина ги воодушеви нејзините следбеници со нова објава на Инстаграм.

Таа објави видео од базен, а нејзиниот минијатурен костим за капење предизвика лавина од коментари!

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------