Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И ова лето жешка и секси, Марјана Станојковска отвори летна сезона со...

И ова лето жешка и секси, Марјана Станојковска отвори летна сезона со нови сини бикини (фото)

реклама:G Natural

Традицинално секоја најава на летната сезона ја правиме со популарната згодна водителка Марјана Станојковска која и натаму е неодолива и секси.

Овој пат таа на својот Инстаграм сподели фотки од нејзините нови сини дводелни бикини, а фановите едвај чекаа да ја пофалат и лајкнат за убав старт на новото лето 🙂

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------