Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И оваа сезона тв водителката Мајрана Санојковска во супер секси костими за...

И оваа сезона тв водителката Мајрана Санојковска во супер секси костими за капење ги поздрави фановите (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Традиционално и воа лето фановите на тв водителката Марјана Станојковска можат да уживат во нејзините фотографии на социјалните мрежи каде што таа е во најразлични костими за капење и во секси издание.

Нејзиното секси тело до сега било дел од многу кампањи за костими за капење па се навикнавме на нејзините разголни фотки покрај вода.

За да не ви фали, вака изгледа Марјана оваа сезона..

View this post on Instagram

I believe in pink. 💗 I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles. ___________Audrey Hepburn ____ Лето 💦☀️🏝 е кога се забавуваш, лето е кога љубиш, а вистинското лето е кога шопингуваш со #попусти во СФ!! 😍 📍 Започна жешкиот #попуст до -50% на колекцијата костими за капење во Сара Фешн❗️ Одбери ги твоите омилени модели по супер цени! 💗 @sarafashionofficial #sf #bikini #swimwear #swimmy #summer2020 #summer

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------