Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Топлес и во танга Јелена Калеуша брутално секси ги „шашардиса“ сите (фото)

Топлес и во танга Јелена Калеуша брутално секси ги „шашардиса“ сите (фото)

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша во моментов е на одмор во Турција во истиот елитен хотел како и лани заедно со своите ќерки.

Иако на фотографиите на нејзиниот Инстаграм може да се види само таа, во стилот на мама и ќерките објавуваат свои фотки на нивните профили.

Она што обожавателите на пејачката можат да го видат во последната сесија на фотки од Турција се безобразно секси костими за капење кои повеќе откриваат отколку што покриваат.

Па Карлеуша реши да откие се и да ги шокира обожавателите…

View this post on Instagram

Good morning ☀️🧜‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Daydreaming 💭

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Today like this 🍸

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------