Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И овој 1ви Мај ечеше техно со скара во дворот кај Лепа...

И овој 1ви Мај ечеше техно со скара во дворот кај Лепа Брена и Боба

реклама:G Natural

Како и секоја година традиционално празниците во семејството Живоиновиќ се за големи веселби и семејни дружби.

Па така ништо не ја наруши традицијата и оваа година за вистинска фешта со скара , музика и пријатели.

Лепа Брена ја паузира и својата турнеја со која што е актуелна овој период а според нејзината изјава за медиумите и годинава било лудо и незаборавно:

– Со Боба на први мај многупати сме организирале вистинска забава за нашите деца. Кај нас доаѓаа пријатели со нивните деца и ќе направевме вистинска забава. За скарата секогаш беа задолжени Боба, Филип, Стефан и Виктор, а јас и моите пријателки за колачи и кифлички со сирење и џем. Организиравме и разни натпревари во пинг-понг,а што се однесува до музиката таа секогаш е по избор на нашите деца – изјави таа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------