Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И пак е гола! Јелена Карлеуша повторно ги остави подзинати сите (фото)

И пак е гола! Јелена Карлеуша повторно ги остави подзинати сите (фото)

реклама:G Natural

Повторно реши да ги испровоцира и шокира сите па и овој пат Јелена Карлеуша објави нови провокативни фотографии.

Што ли е во најава со овие голи фотки сеуште не открила но дека ги остави сите подзинати тоа е сигурно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------