Home INFO И по разводот, Анџелина Џоли и Бред Пит не можат да најдат...

И по разводот, Анџелина Џоли и Бред Пит не можат да најдат заеднички јазик

реклама:G Natural

И по три години од поднесувањето на барање за развод, Анџелина Џоли и Бред Пит сеуште имаат проблем околу поделбата на старателството над нивните деца.

Наследниците на холивудкиот пар во моментов живеат со актерката, иако Бред Пит проаѓа повеќе време со нив, пишуваат странските медиуми.

Мала е веројатноста дека Џоли ќе го задржи примарното старателство. Судот нема докази дека Бред е несовесен родител така да тешко дека судијата нема да додели заедничко старателство. Додека Џоли е многу неразумна, Пит е добар татко и се грижи за своите деца, изјавил адвокат за семејно право од Калифорнија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------