Home INFO Мухамед Зeкири стапи во брак со Бисера Јордановска (фото)

Мухамед Зeкири стапи во брак со Бисера Јордановска (фото)

реклама:G Natural

Во познат хотел во Скопје, новинарот и актуелен пратеник Мухамед Зeкири славеше по повод венчавката со својата долгогодишна љубов Бисера Јордановска.

Бисера беше извршен директор на телевизијата Алсат.

Ова е втор брак за Зекири кој од претходниот брак има две деца.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------