Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И Рита Ора го фрли градникот па позираше топлес на Ибица (фото)

И Рита Ора го фрли градникот па позираше топлес на Ибица (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Меѓу популарните фаци кои ова лето ги забавуваат своите фанови на социјалните мрежи е и Рита Ора која во моментов е на Ибица заедно со своето постаро момче Ромаин Гаврас.

Таа им напишала дека и е здодевно од сончање па го фрлила градникот и позирала топлес…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------