Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И Северина ја боцнаа со Фајзер. „Немојте да прашувате ништо“ – додаде...

И Северина ја боцнаа со Фајзер. „Немојте да прашувате ништо“ – додаде таа (ФОТО)

22
реклама:Лето во Банско

немојте да ме прашувате ништо и немојте ништо да коментирата, напиша северина на постот со кој ја објави фотографијата од вакцинирањето.

Таа откри дека ја примила вакцината на Фајзер и дека се чувствува добро.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------