Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И Станија реши богато да се мажи, свадбата на Малдиви (фото+16)

И Станија реши богато да се мажи, свадбата на Малдиви (фото+16)

реклама:G Natural

Старлетата Станија Добројевиќ изгледа конечно го праонајде својот богат избраник и решила да застане на лудиот камен.

Како што велат нејзините пријатели момчето е со српско потекло но живеел во Америка.

Имал 38 години колку и невестата а како што додаваат ја чувал како „капка“.

Додека ги чекаме деталите за свадбата да се освежиме со деталите од Инстаграм профилот на невестата…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------