Home INFO И тоа од најсилниот: Дечкото на Меган Фокс ќе изедеше ќотек на...

И тоа од најсилниот: Дечкото на Меган Фокс ќе изедеше ќотек на MTV наградите (видео)

реклама:G Natural

Сите очи на присутните на доделувањето на Ем-ти-ви наградите беа вперени во проѕирниот фустан на актерката Меган Фокс, но се чини и овојпат нејзиниот контроверзен дечко успеа и ја украде славата.

Огромен скандал се случи кога за малку ќе дојдеше до тепачка помеѓу музичарот Машин Ган Кели – дечкото на Меган и шампионот на УФЦ, Конор Мекгрегор .

Конор го нападна раперот се обиде да го удри со тупаница.

Обезбедувањто реагирало на време, па инцидентот е решен и никој не бил повреден.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------