Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И тоа се случи, Саша Поповиќ се соблече во шоуто „Ѕвездите на...

И тоа се случи, Саша Поповиќ се соблече во шоуто „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Дека се може да се очекува од шоуто за таленти „Ѕвездите на Гранд“ покажа и директорот на продукцијата Саша Поповиќ, кој на провокација од жирито ги раскопча фармерките.

Иако жирито постоано го предизвикувало мислејки дека тоа нема да се случи Саша без размислување го прифатил предизвикот па за шоуто да биде по големо тргнал да ге соблекува.

Која е вистинската причина и како тоа изгледа во видео издание ќе видиме во следните емисии кои треба да се прикажат.

Ја мрази естрадата и несака популарност, ова е ќерката на Саша Поповиќ (фото)

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------