Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И во нуркачко одоло изгледа секси, Маријана Станојковска учи да нурка (видео)

И во нуркачко одоло изгледа секси, Маријана Станојковска учи да нурка (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Со бова потешка од неа и нуркачко одело водителката Марјана Станојковска реши да учи да нурка.

Воодушевена од новото подводно искуство таа сподели неколку фотрографии и видео со своите следбеници на социјалните мрежи, кои останаа изненадени од водителката која што претеќно се навикнати да ја гледаат во бикини варијанта.

Кога водителката Марјана Станојковска е на летување инстаграмот гори од секси фотки

Кога водителката Марјана Станојковска е на летување инстаграмот гори од секси фотки

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------