Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сопругот на Северина со фотографија ги „поздрави“ хејтерите (фото)

Сопругот на Северина со фотографија ги „поздрави“ хејтерите (фото)

реклама:G Natural

Игор Коиќ и Северина се топ тема во балканските медиуми со наводните расправии и информации за нивниот брак.

По приказните дека Северина сакала да се разведе и избегала во Хрватска, но и објавите на нивните профили со тоа кој што објавува, Игор сето тоа го демантираше со неговата последна објава.

Тој објави заедничка фотографија каде што се бакнуваат и се среќно заљубени на што додаде:

„Љубов која не се мери со лајкови, мојот ангел мојата душа и најдобрата мајка на светот“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------