Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Вака Анастасија Ражнатовиќ им се заблагодари на гостите од забавата за нејзиниот...

Вака Анастасија Ражнатовиќ им се заблагодари на гостите од забавата за нејзиниот внук (фото)

реклама:G Natural

Сеуште низ медиумите во целиот балкан е актуелна вчерашната прослава по повод новородениот син на Вељко синот на Цеца Ражнатовиќ.

Дека било навистина весело пишувавме и ние, а она со што новата тетка Анастасија се пофали на нејзиниот Инстаграм профил е комбинацијата која што таа ја носела на прославата.

Таа се сликала во секси розевиот комплет и им се заблагодарила на сите кои придонеле веселбата да биде одлична.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------